app logo
Login button

O Nas

O Nas

POTRZEBA ZMIAN

Świadomość rynku, potrzeb odbiorców usług prawniczych, bezpośrednie zetknięcie się z branżą prawniczą uświadomiły nam z jakimi problemami zmagają się osoby poszukujące pomocy prawnej. Jak znaleźć godnego zaufania specjalistę? Prawnik z polecenia rodziny, przyjaciół, a może na podstawie opinii w internecie? Kancelaria specjalizująca się w konkretnej gałęzi prawa czy też prawnik z szerokim spektrum doświadczeń? Czy Adwokat, który na codzień obsługuje firmy, pomoże mi w konflikcie rodzinnym?

JESTEŚMY DLA CIEBIE

Wiemy, że stoisz przed ogromnym wyzwaniem, że przytłacza Cię problem, z którym przyszło Ci się zmierzyć. Analizowanie rynku prawniczego to zaledwie początek drogi, która przed Tobą. Wiemy jak ważnym jest, aby na Twojej drodze pojawił się ktoś, kto odpowie na nurtujące Cię pytania i wskaże możliwe rozwiązania. Z tej wiedzy zrodził się portal dzwoniadwokat.pl.

JAK TO DZIAŁA?

Udostępniamy Ci bazę prawników - specjalistów różnych dziedzin prawa, aby umożliwić Ci jak najszybsze i najbardziej skuteczne dotarcie do pomocy prawnej, której w danym momencie potrzebujesz. To dostęp do sylwetek oraz danych kontaktowych specjalistów niemalże każdej dziedziny prawa, którzy dzieląc się z Tobą własnymi doświadczeniami zawodowymi świadczą o jakości oraz zakresie swoich usług. To możliwość odnalezienia pełnomocnika, który mierzył się juz ze sprawami oraz problemami, które dotknęły również Ciebie

TO DLA NAS WAŻNE

Portal nie jest kancelarią prawną, a miejscem łączącym ekspertów z osobami potrzebującymi pomocy prawnej. Każdy z prawników prowadzi oddzielną działalność, a aktywność na portalu dzwoniadwokat.pl umożliwia mu dotarcie do wybranej grupy odbiorców. Jest on w pełni bezpłatny dla wszystkich Użytkowników.

Dzwoni Adwokat wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej aplikacji internetowej, wyrażasz zgodę na naszą polityką prywatności i polityke plików coookies